Şifremi Unuttum Nasıl Çalışır? Hakkımızda İletişim
Türkiye´nin en harika platformuna hoş geldiniz.Ücretsiz üye olun. Hemen başlayın!
  • Üyelik ücretsiz, hemen başla!
  • 5 TL anında hediye kredi kazan.
  • Ücret telefon faturana yansımaz.
  • Hiçbir iletişim bilgin karşı tarafça görünmez.
  • Gizlidir ve güvenlidir.
Üye Olan Herkese 5 TL Hediye

ÜCRETSİZ ÜYELİKOnline Üyeler
BİRİCİGİM canlı sohbet BİRİCİGİM İstanbul / 28 canlı sohbet 165 cm /57 kg bahar canlı sohbet bahar İstanbul / 27 canlı sohbet 168 cm /56 kg Handan_34 canlı sohbet Handan_34 İstanbul / 25 canlı sohbet 168 cm /58 kg Simla canlı sohbet Simla Adana / 50 canlı sohbet 157 cm /47 kg soguk_ateş canlı sohbet soguk_ateş İstanbul / 34 canlı sohbet 163 cm /60 kg CeyLinn canlı sohbet CeyLinn Ankara / 28 canlı sohbet 171 cm /60 kg
Telealem Nedir? Telefon numaran görünmeden görüşme yapmanı sağlayan bir sitedir. Üyelerin numaraları görünmeden birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için tasarlanmış bir platformdur. Üye olduğunuzda hesabınıza otomatik olarak yüklenen 5 TL hediye kredi ile hemen arama yapmaya başlayabilirsiniz.
Nasıl Çalışır? Sitemizde gizlilik esastır. Bu nedenle hiçbir üye, diğer üyenin iletişim bilgilerini, cep telefonu numarasını görmez. Sistemimiz santral vazifesi görerek, web sitesi üzerinden bir tuşa basarak arama yapan ve cep telefonundan aranan kişiyi sistem geri arar. Her iki telefonlarını açtığında ise birbirlerine bağlayarak görüşmelerine olanak tanır. Hal böyle olduğunda, hiçbir üye diğerinin iletişim bilgilerini bilmez.